POP Solutions werd bekroond in drie categorieën tijdens de SHOP! Awards Paris 2025, een toonaangevend evenement dat de meest doeltreffende, creatieve en vernieuwende POS-oplossingen bekroont.
We waren genomineerd in drie categorieën en vielen met elk project in de prijzen.
De reusachtige fles, ontworpen voor Total Marketing Support en Mars Wrigley, won de gouden trofee. Dit ecologisch ontworpen display werd ontwikkeld ter ondersteuning van de lancering van de nieuwe verpakking van de Celebration-fles. Het project markeert een belangrijke stap vooruit: waar de originele versie uit plastic bestond, werd er dit jaar gekozen voor gerecycleerd en recycleerbaar karton. Ook de bedrukking gebeurde met oog voor duurzaamheid, dankzij het gebruik van plantaardige inkten en lakken.
Geïnspireerd door een benzinepomp, werd de kartonnen POS-display die we ontwikkelden voor Bardahl bekroond met een zilveren trofee. Het combineert een krachtig ontwerp met stevigheid en is geschikt voor zware producten, terwijl het toch gemakkelijk te plaatsen is in de winkel. Bovendien werd dit display zo ontworpen dat het eenvoudig kan worden aangepast aan andere producten binnen het assortiment.
Voor EG Group ontwierpen we een houten display die eveneens een zilveren trofee won. Hij onderscheidt zich door zijn modulariteit en duurzaamheid: met verwisselbare FSC-kartonnen topkaarten past hij zich makkelijk aan verschillende merken en acties aan (Protectis, Magnesium EG, CURCUFEN, enz.).
Deze onderscheidingen tonen onze kracht in het ontwikkelen van op maat gemaakte, impactvolle oplossingen. Ze weerspiegelen ook onze aanpak: volledige projectopvolging waarin strategisch denken, productie in meerdere materialen, ecodesign en logistiek samenkomen.
Bij POP Solutions zijn wij meer dan een leverancier: wij zijn een toegewijde partner die samen met zijn klanten werkt aan meer zichtbaarheid en betekenisvolle winkelervaringen creëert.
Dank aan onze klanten voor hun vertrouwen en proficiat aan het POP-team!
Benieuwd naar meer? Ontdek onze realisaties.